Will gve pints stars and brainliest


Will gve pints stars and brainliest

Answers

If i think this is what your asking, he should look at the grams or pounds/ounces and compare the to their cost then max can identify which one is proportional and which is not ( i think xd)
You need to show me the graphs so that i can choose one

There is no question there? What is the question?

Step-by-step explanation:

The correct answer is 9.06 cents

Step-by-step explanation:

- Add all of the operating expenses to get $1209

- Subtract that from the total cost, $1982 to get a remaining $773 for gas.

- Divide 773 by 8535  to get price per mile, and you get 0.09056, which rounds to 9.06 cents



Do you know the answer?

Other questions on the subject: Mathematics